Tuesday, 3 April 2018

مشاوره طراحی سایت


با توجه به استفاده‌ی فراگیر از سیستم‌های مدیریت محتوا، طراحی سایت در شکل ساده‌ی آن به کاری آسان و قابل فراگیری در زمان کوتاه تبدیل شده است. حضور در کلاس‌های آموزشی کوتاه‌مدت و میان‌مدت می‌توانند ابزاری برای یادگیری طراحی سایت با این ابزارها باشند. با این حال طراحی تخصصی سایت و ایجاد سایتی بدون عیب و نقص که سبب‌ساز مشکلات کوچک و بزرگ در آینده نباشد به دانش مهندسی نرم‌افزار نیازمند هست.


علاوه بر سیستم‌های مدیریت محتوا که خود نیز از تنوع زیادی برخوردارند. از جمله وردپرس، دروپال،  پرستاشاپ و بسیاری موارد دیگر، ابزارهای و روش‌های دیگر طراحی سایت مانند php و Laravel نیز وجود دارند.


استفاده از هر یک از روش‌ها و ابزارهای فوق، برای برخی کسب و کارها و فرآیندها مناسب و برای برخی نامناسب هستند. استفاده از بهترین روش تنها زمانی امکان‌پذیر است که مزایا و معایب هر روش برای توسعه دهنده قابل بررسی و تحلیل و نیروهای فنی مورد نیاز نیز در دسترس باشند. در صورتی که هر یک از شرایط فوق فراهم نباشند، دانش و ابزارهای در دسترسی تعیین‌کننده خواهند شد که ممکن است در بازدهی و عملکرد سایت طراحی شده اثرات ناخوشایند قابل رویت و غیرقابل مشاهده‌ای بر جای بگذارد.

مشاوره طراحی فروشگاه اینترنتی
پیاده‌سازی یک فروشگاه اینترنتی، علاوه بر تخصص‌های مورد نیاز در طراحی سایت، به تخصص‌های متنوعی در روانشناسی بازار، بازاریابی اینترنتی، سئو فروشگاه اینترنتی، تخصص برنامه‌نویسی و بسیاری نکات علمی و تجربی دیگر نیازمند است. شروع پیاده‌سازی یک فروشگاه اینترنتی بدون در نظر گرفتن نکات مورد نیاز سبب خواهد شد درصد احتمال شکست سرمایه‌گذاری با رقم قابل توجهی افزایش می یابد.

مشاوره

عدم موفقیت در طراحی یک سایت اینترنتی که امکانات فروشگاهی ندارد، ممکن است درصد کمتری خسارت را با خود به همراه آورد. ولی در یک فروشگاه اینترنتی به دلیل نیاز به بخش‌های فروش و انبار و حسابداری و ... که می‌بایست نقش پشتیبانی یک فروشگاه را بر عهده بگیرند، شکست احتمالی خسارت‌های سنگین‌تری را به دنبال خواهد داشت.

بنابراین پیش از شروع به کار برای طراحی فروشگاه اینترنتی، استفاده از تجربیات متخصصین فنی و افرادی که تجربیاتی در این زمینه داشته‌اند بسیار ضروری هست.

تجربه، دانش و خلاقیت در طراحی سایت
طراحی وب سایت به تنهایی و بدون برنامه‌ی مدون و جامع برای بازاریابی، طرح و نقشه، گرافیک و رابط کاربری، تجربه کاربری، سئو و بهینه سازی موتور جستجو، و بسیاری نکات و علوم تخصصی دیگر به نتیجه‌ی دلخواه نخواهد رسید.

در اختیار داشتن مجموعه‌ای کامل از دانش، مهارت، تجربه و خلاقیت در اصول فنی و هنری مرتبط با طراحی سایت از اصول اساسی در طراحی سایتی موفق و کارآمد که بتواند بازدهی مالی و عملکردی مورد انتظار را برآورده سازد لازمه‌ی طراحی سایت با هر روش و هر ابزار هست.

مشاوره طراحی سایت و برنامه نویسی
اپونی تک با تکیه بر تجربیات چندین ساله‌ی متخصصین و مهندسان نرم‌افزار و طراحی سایت خود، آمادگی دارد، کسب و کار شما و نیازمندی‌های شما را برای طراحی سایت، برنامه‌نویسی و سئو تحلیل و بهترین و کارآمدترین روش‌ها و مسیرها را در اختیار شما قرار دهد. برای مشاوره در زمینه‌های فوق در کنار شما خواهیم بود. با ما تماس برقرار کنید.


No comments:

Post a Comment