Tuesday, 3 April 2018

نکات مهم صفحه درباره ما کسب و کار اینترنتینکات مهم صفحه درباره ما کسب و کار اینترنتی
صفحه درباره ما کسب و کار اینترنتی شما را به افراد و بازدیدکنندگان معرفی می کند و دقیقا به آن ها می گوید شما چه خدماتی عرضه میکنید.
در طراحی صفحه درباره ما دقت کنید چون در اعتماد افراد به سایت بسیار تاثیرگذار است. اکثر افراد با دیدن این صفحه اطلاعاتی درباره سایت شما کسب می کنند، بنابراین در این مقاله قصد داریم ۸ نکته برای صفحه درباره ما  یک کسب و کار اینترنتی برای شما بیان کنم.

۱- همه چیز را درباره شرکت تان بگویید.
شما باید داستان کسب و کار اینترنتی خود را بگویید. به یاد داشته باشید، بازدیدکنندگان کنجکاو هستند تا در مورد خدمات شما بدانند. بسیار هیجان انگیز توضیح دهید چه کاری انجام می دهید. شما باید در صفحه درباره ما  به این سوالات پاسخ دهید:

کسب و کار اینترنتی شما چگونه آغاز به کار کرد؟
بنیانگذاران کسب و کار اینترنتی شما چه کسانی هستند؟
چه چیزی به شما ایده برای شروع کسب و کار اینترنتی داد؟
اهداف کسب و کار اینترنتی شما چیست؟
چه خدماتی عرضه میکنید؟

۲- هدف وب سایت تان را بنویسید.
صفحه “درباره ما” صفحه ای است که شما می توانید محصولات و خدمات خود را نمایش دهید و بگویید چه خدماتی عرضه میکنید. اطلاعاتی درباره محصولات و خدمات خود بنویسید. توضیح دهید که چه چیزی باعث تمایز کار شما از رقبا می شود و همچنین بیان کنید چرا مشتریان از محصولات و خدمات شما خرید می کنند.

۳- فرمی در صفحه درباره ما وجود داشته باشد.
 حتی اگر صفحه درباره ما محبوب ترین صفحه در سایت شما نباشد اما باز هم تعدادی از افراد از این صفحه دیدن می کنند. اگر شما فرمی را در این صفحه قرار نداده باشید، به احتمال زیاد افراد هرگز به این صفحه بر نمی گردند. وجود یک فرم، بازدیدکنندگان را جذب می کند تا نظراتشان را همراه با ایمیل به شما ارسال کنند. شما می توانید با داشتن ایمیل افراد، برای آن ها در هفته مطالبی را ارسال کنید  و به این ترتیب با مشتریان ارتباط برقرار کیند.

۴- از عکس در صفحه درباره ما استفاده کنید
مغز انسان می تواند ۶۰ هزار بار سریعتر از متن ، عکس را پردازش کند. برای اینکه نتیجه خوبی برسید بهتر است از متن های طولانی در این صفحه استفاده نکنید، چون اکثر مردم فرصت خواندن متن های طولانی را ندارند. از متن های کوتاه تر استفاده کنید، همچنین متن ها را به صورت تیتر بنویسید و از عکس و فیلم استفاده کنید.

۵-در صفحه درباره ما بازدیدکنندگان را به محصولات محبوب هدایت کنید
صفحه درباره ما، بهترین مکان برای نمایش محبوب ترین پست های وبلاگ، دسته بندی محتوا و محصولات با کیفیت بالا است. به خوانندگان بعد از یادگیری کسب و کار اینترنتی شما، توصیه ها را انجام دهید.

۶- در صفحه درباره ما آدرس شبکه های اجتماعی را ذکر کنید
امروزه با پیشرفت اینترنت، بیشتر افراد وقت خود را در شبکه های اجتماعی می گذرانند به همین دلیل حتما آدرس شبکه های اجتماعی خود را در صفحه درباره ما بیان کنید.

۷-اطلاعاتتان را مختصر بنویسید
در صفحه درباره ما سعی کنید اطلاعات را طولانی ننویسید. اطلاعاتی که در این صفحه می نویسید حدودا ۳۰۰ تا ۴۰۰ کلمه باشد.

۸- اطلاعات تماس را بنویسید
در صفحه درباره ما اطلاعات تماس مثل شماره تلفن، آدرس ایمیل را بنویسید تا اگر بازدیدکنندگان سوال یا پیشنهادی داشته باشند با شما در میان بگذارند. شما می توانید از نظرات سازنده افراد در جهت بهبود کسب و کار استفاده کنید چون گاهی افراد نظراتی می دهند که به فکر افراد تیم شما نرسیده است. حال تصور کنید وقتی افراد بیشتری پیشنهادات خود را بیان کنند چقدر در بهبود کسب و کار شما تاثیر گذار است.

صحبت پایانی
در این مقاله برای شما بیان کردم که صفحه درباره ما در سایت شما  از اهمیت ویژه ای برخوردار است. شما در این صفحه باید همه اطلاعات مهم را به بازدیدکنندگان ارایه دهید باید ذکر کنید اهداف کسب و کار شما چه چیزی است و کسب وکار شما چه نیاز مخاطب را برطرف می کند.  باید برای مخاطبان توضیح دهید چه تفاوتی با رقبا دارید.  در صفحه درباره ما از متن های کوتاه به صورت تیتر وارد استفاده کنید. استفاده از عکس و فیلم در این صفحه بسیار تاثیرگذار تر از متن است چون افراد حوصله خواندن مطالب طولانی را ندارند. همچنین سعی نمایید اطلاعات تماس مثل شماره تلفن، آدرس ایمیل، آدرس شبکه های اجتماعی را هم برای بازدیدکنندگان بنویسید.


No comments:

Post a Comment